Mutfak Dizaynı

Mutfak DizaynıMutfak Dizaynı

Gelin mutfak dizaynımızda ne gibi değişiklikler yapabiliriz bir bakalım. Mutfak dizaynı genel olarak kolaydır. Dekorasyon malzemelerini kullanarak ayrıntılar yaratabilirsiniz. Renkleri kullanarak kendi zevkinize uygun mutfaklar dekore edebilirsiniz.

Mutfaklar için daha önceki yazılarımızda dekorasyonunuzu değiştirebilmeniz için neler yapılabileceğinden bahsetmiştik. Renklerle oynamak, renkli mutfaklar için çok önemli. Sadece dolap renklerini değiştirmek bile oldukça iyi sonuçlar almanızı sağlar. Şık lake mor mutfak dolapları ile göz kamaştıracak bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Mutfak DizaynıMutfak DizaynıMutfak Dizaynı

Mutfak masanızı koymak için mutfağınızdaki boş duvarı kullanabilirsiniz. Eğer mutfağınız küçükse mutfağa bitişik koridor ya da antreniz müsaitse masanızı ya da ada tezgahınızı yukarıdaki örneklerde olduğu gibi buraya koyabilirsiniz. Başka bir alternatif uygulama ise masayı mutfağın ortasına koymak olacaktır.

Renkli sandalye ve mutfak malzemeleri dekorasyon için çok elverişlidir. Renkli tabaklarınızı duvarlarınıza asabilirsiniz. Masanızın yanındaki duvara renkli tablolar ile saatler asabilir, duvarlarınızı canlı bir renge boyayabilirsiniz. aynı renkte bir aydınlatma da işinize yarayacaktır.

Mutfak DizaynıMutfak DizaynıMutfak Dizaynı

tarihinde eklendi.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın