Mavi Renk

Mavi RenkMavi Renk

Mavi renk ve diğer renkler arasındaki ilişki ve bazır renklerle olan inanılmaz uyumu ile neşeli ve enerjik dekorasyonu olan evlere sahip olabilirsiniz.  Özellikle pembe, lila, mor, gri ve beyaz renklerin mavi ile kullanımı farklı ortamlar yaratmanıza yardımcı olurlar.

Mavi rengin hayatımızdaki yeri çok büyük; dünyamızın sahip olduğu ana renkler arasında belkide en ön sırada geliyor. Gökyüzü ve denizin mavi renkleri ve bunların tonları ile dekorasyon yaptığınızda kendinizi gerçekten evinizde hissedeceksiniz.

Mavi RenkMavi RenkMavi RenkMavi Renk

Mavinin bir çok tonunu bir arada kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanarak dekorasyona bir derinlik vermeniz ve hareket kazandırmanız mümkün olacaktır. Farklı tonlar kullanamıyorsanız mutlaka desenlere yer vermelisiniz, bu şekilde hareketli bir dekorasyon oluşacaktır.

Açık mavi ve turkuaz gibi canlı ve koyu tonların kullanımı sırasında açık gri ve beyaz renkleri ana renk olarak belirlemelisiniz.

Mavi RenkMavi RenkMavi Renk

Mavi renkler ile en iyi kombinasyonlar krem, lila tonları ile oluşturulabilir. Daha canlı renklerde tasarımların meydana çıkması için mavi ve kullanılacak diğer renklerin koyu tonlarının kullanılmasını gerektirmektedir. Koyu tonlar ile beyaz mutlaka harmanlanmalı ve bu şekilde dizayn edilmesi gerektiğini unutmayın.

Mavi RenkMavi RenkMavi Renk

tarihinde eklendi.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın