Masa Modelleri

Masa Modelleri

Mutfakta kullanım alanları geniş olanlar ya da evleri küçük olan ve ayrı bir yemek odası luşturamayacak olanlar için uygun dizaynlar var. Köşe ya da duvar boyunca uzanan sedirler ile birlikte tasarlanmış yemek masaları bir çok açıdan avantaj sağlıyor.

Mutfak içinde tasarlanan bu tarz yemek masaları özellikle kahvaltı zamanları aile bireylerinin buluştuğu yer olmaktadır. Çoğu zaman bu masanın akşam yemekleri içinde kullanılabileceğini unutmayalım. Ayrıca bu masa ve sedir çocuklarınız için bir çalışma masası, sizin için ise okuma masası olarak kullanılabilir.

Masa ModelleriMasa ModelleriMasa Modelleri

Duvarları kullanmak yer kazanımı sağlayacağı için küçük odalar içinde yemek masasının rahatça kullanılabilmesine yarayacaktır. Duvar boyunca yaptıracağınız sedir ile diğer mobilyaların uyumlu olması önemli fakat takım olmasına gerek yoktur. dilediğiniz masa ve sandalyeyi kullanabilirsiniz, uyumlu olması haricinde hiç bir kısıtlama yok.

Avantaj yakalayacağınız başka bir ayrıntı ise hem duvar dekorasyonu ile yapılabilecek çok şey olması hem de yastıklar ve örtüler ile bir tarz yaratabilecek olmanızdır.

Masa ModelleriMasa ModelleriMasa Modelleri

Masa ModelleriMasa Modelleri

tarihinde eklendi.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın