Köşe Takımlar

Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

kelebek mobilya köşe set mürdüm rengi Köşe Takımlarkelebek mobilya köşe set gri Köşe Takımlar

Yaz aylarında yoğun bir evlilik trafiği yaşanmakta. Evlenecek çiftler bir çok faaliyeti hızlı bir şekilde yapmak zorunda kalabiliyorlar. Bunlardan birisi de yeni evlenecek çiftlerin mobilya araştırarak kendileri için en uygun mobilyaya karar vermeleri sürecidir. Bu konuda yardımcı olmak için bir kaç önerimiz olacak.

Yeni eviniz ister büyük ister küçük olsun köşe keltuk takımlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle küçük evler için köşeli takımları öneriyoruz. Yukarıdaki iki modelimiz Kelebek Mobilya’dan seçilmiş. Koyu renk isteyenler için tercih edilebilir.

doğtaş soft köşe takımı Köşe Takımlardoğtaş mistral köşe takımı mavi Köşe Takımlar

Doğtaş Mobilya2nın köşe takımları daha spor modellerden oluşuyor. Renklerdeki farklılık alternatif arayanlar ve klasik renklerden sıkılanlar için bir kaçış noktası olabilecek nitelikte.

İstikbal Mobilya köşe takımları biraz daha klasiğe yakın modelleri andırıyor. Bej ve kahvelerin yanında kırmızı köşe koltuk modellerini de koleksiyonun içinde görebilirsiniz.

istikbal mobilya class köşe takımı emboss vizon Köşe Takımlaristikbal mobilya marsilya köşe takımı Köşe Takımlar

Bellona daha ciddi renkleri seçerek köşe koltuk takımları tasarlamış. Yumuşak renkler ve sade detaylarla minimalist dekorasyon yapmak isteyen yeni evlenecek çiftler için uygun bir seçim olacaktır.

bellona nepal köşe takımı gri Köşe Takımlarbellona bolivya köşe takımı Köşe Takımlar

 

Bu yazıda neler var?

"Köşe Takımlar" YAZISINA 1 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Köşe Takımlar'.

  1. Lesi dedi ki:

    Cep telefonu olsun diz fcstfc olsun araba olsun, insanın alacağı fcrfcnlerde renk unsruuf6nemli bir etken. Ben mesela mavi rengi e7ok severim. Ae7ık mavi veya parlament mavisiolan fcrfcnler benim gf6zfcme e7ok hoş gelir. Sony bu anlamda f6nemli bir iş başarmış.Dikkat ediyorum arka rafta bulunan kitaplar okunuyor mu yoksa sfcs diye mi duruyor?Turuncu renkli bir kitap var. Herhalde kim korkar bilgisayardan serisinden bir kitap.Bu turuncu kitap, program başlarından beri hep aynı rafta, hep ortada yer aldı.İstifini hie7 bozmadı. Ne bir dokunanı vardı ne de bir ae7ıp okuyanı Belki yalnızdı, belki de canı sıkılıyordu Kimse hal hatırını sormadı As’ların arkasında hep figfcranları oynadı Murat ve d6zkan Beyler, arka rafta bulunan kitaplara gerekli ilgi ve sevgiyi gf6sterin.Alınsın okunsun, başka kardeşler gelsin, okunsun, rengarenk olsun

:: Trackbacks/Pingbacks ::

Geri bildirim yok.

Yorum Yapın!