Köşe Takımlar

Köşe TakımlarKöşe Takımlar

Yaz aylarında yoğun bir evlilik trafiği yaşanmakta. Evlenecek çiftler bir çok faaliyeti hızlı bir şekilde yapmak zorunda kalabiliyorlar. Bunlardan birisi de yeni evlenecek çiftlerin mobilya araştırarak kendileri için en uygun mobilyaya karar vermeleri sürecidir. Bu konuda yardımcı olmak için bir kaç önerimiz olacak.

Yeni eviniz ister büyük ister küçük olsun köşe keltuk takımlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle küçük evler için köşeli takımları öneriyoruz. Yukarıdaki iki modelimiz Kelebek Mobilya’dan seçilmiş. Koyu renk isteyenler için tercih edilebilir.

Doğtaş Mobilya2nın köşe takımları daha spor modellerden oluşuyor. Renklerdeki farklılık alternatif arayanlar ve klasik renklerden sıkılanlar için bir kaçış noktası olabilecek nitelikte.

İstikbal Mobilya köşe takımları biraz daha klasiğe yakın modelleri andırıyor. Bej ve kahvelerin yanında kırmızı köşe koltuk modellerini de koleksiyonun içinde görebilirsiniz.

Köşe TakımlarKöşe Takımlar

Bellona daha ciddi renkleri seçerek köşe koltuk takımları tasarlamış. Yumuşak renkler ve sade detaylarla minimalist dekorasyon yapmak isteyen yeni evlenecek çiftler için uygun bir seçim olacaktır.

 

tarihinde eklendi.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın