Gri Duvar Rengi

Gri Duvar RengiGri Duvar Rengi

Duvar rengi seçiminde beyaz renkten sonra en kullanışlı renklerden birisi de gri duvar rengi olmaktadır. Gri duvarlar ile dekorasyonda birçok rengi kullanabilir, belirli renklerde çalışarak kolayca vurgu yapabilirsiniz. Beyaz renge göre seçeceğiniz renkler daha belirgin olacaktır.

Gri renk tonlarını istediğiniz gibi seçebileceğiniz geniş bir yelpazeye sahiptir. Uçuk grilerden, kırmızıya, maviye, sarıya dönük grilere kadar kendiniz için en uygununu seçebilirsiniz.

Gri Duvar RengiGri Duvar RengiGri Duvar Rengi

Gri renk endüstriyel dekorasyonlarda çok kolay kullanabileceğiniz ve bu tarz dekorasyona en uygun renktir. Kış mevsimi içinde seçebileceğiniz koyu tonları ile farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Gri renk ile sıcak toprak tonları klasik bir kış dekorasyonu yapmanıza yardım edecektir.

Gri renk tonlarını hemen hemen tüm renklerle birlikte kullanabilirsiniz. Rengarenk dekorasyonlar yapabilir, parlak renkleri gri zemininiz üzerinde dikkat çekici etkeye dönüştürebilirsiniz.

Gri Duvar RengiGri Duvar RengiGri Duvar Rengi

Bu renk size dekorasyon konusunda özgürlük kazandıracaktır. Gri zemin size dilediğiniz rengi kullanabilmek gibi bir avantaj sağlarken ister sarı, ister gri, ister mor rengi dilediğiniz gibi kullanın.

Renkli tasarımlardan hoşlanmıyorsanız gri ile birlikte beyaz, ahşap, grinin diğer tonlarını, krem ve siyahı birlikte kullanmalısınız. Bu tarzı uyguladığınızda etkileyici ve ciddi bir mekana sahip olabilirsiniz. Aksesuarlarda farklı renkler kullanmanız dikkati aksesuarlarınıza çekecektir.

Gri Duvar RengiGri Duvar RengiGri Duvar Rengi

Gri Duvar Rengi ile benzer yazılar

 

Yatak Odası Duvar Renkleri

Yatak Odası Duvar RenkleriRenkler denildiği zaman o kadar çok seçenek karşımıza çıkıyor ki karar vermekte zorluk çekiyoruz. Özellikle duvar renklerinin seçiminde yaşadığımız seçim kararsızlığını hepimiz biliyoruz. Yatak odası duvar renkleri seçiminde iç cephe boyalarının yanında duvar kağıdı ve seramik kaplamalarda seçilebilir. Ama biz en yaygın olan duvar iç cephe boyası renklerine ve renk seçimine değineceğiz. Yatak odası duvar …

2012 Duvar Renkleri
Oturma Odası Renkleri

Oturma Odası Renkleri Yeni bir ev hazırlıkları yapıyorsunuz ya da mevcut evinizde dekorasyon değişiklikleri amaçlıyorsunuz, en zor karar verilen hangi renklerin seçileceğidir. Renk tercihine karar verdikten sonra yapılacaklar adım adım sıralanarak takip edilmelidir. Oturma Odası renkleri çok geniş bir yelpaze içinde seçilebilir. Örneklerimize bakarak kendiniz için uygun renkleri ya da sevdiğiniz renk kombinasyonlarını araştırabilirsiniz. Kış ve yaz mevsimlerine …

tarihinde eklendi.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın