Çiçekli Kanepe, Kumaş ve Aksesuarların Adresi

Aykut Hamzagil Home 40 yılı aşkın bir süredir kaliteli ürünleri ve sıcacık desenleriyle ev dekorasyonu alanında kendinden söz ettiren bir marka. Yeni kuşağın bayrağı devralmasıyla birlikte Hamzagil ailesi, ev tekstili, mobilya, döşemelik kumaş ve aksesuar kategorilerinde birbirinden çekici tasarımlar sunmaya tüm hızıyla devam ediyor.
Aykut Hamzagil Home ürünlerine şöyle bir göz gezdirince klasik, geleneksel, romantik ve country tarzı dekorasyonlarla ilgilenenler için birbirinden şık seçenekler olduğunu görebiliyoruz. Örneğin İngiliz tarzı dekorasyonun evlerde trend olmasıyla birlikte şu ara en çok arananlar listesinde olan çiçek desenli kanepeler bu seçenekler arasında. Üstelik firmanın hazır mobilyaları dışında, kataloglarındaki çarpıcı döşemelik kumaşlar arasından birini beğenerek kendi koltuklarınızı döşetmeniz de mümkün.

Firmanın şu an Şişli, Abide-i Hürriyet Caddesi‘ndeki mağazasına yakında İstanbul’un farklı semtlerinde açılacak yeni mağazalar da eşlik edecek. Şişli’deki mağazada nevresim takımından berjere, patchwork puflardan dolap kulplarına kadar uzanan pek çok ev eşyası bir arada görülebilir. Yukarıda mağazada karşınıza çıkabilecek ürünleri içeren örnekleri görüyorsunuz.

Desenli döşemelik kumaşlarla sıcak görünümlü, yazın ruhuna uygun, huzur dolu ortamlar düzenleyebilirsiniz. Nostaljik bir yönü vardır ama desenli döşemelik kumaşlar zamansızdır, modası hiç geçmez. Üstelik farklı desenleri bir araya getirerek ya da modern aksesuarlar kullanarak bu döşemelik kumaşları yeniden yorumlayabilirsiniz.

Evinize karakter katmak istiyorsanız bu tip mağazaları araştırmanızı ve takım halinde eşya almaktan ziyade kendi zevkinize göre parçaları birleştirmenizi öneririm. Mobilya takımları bir müşteri kitlesi hedeflenerek, genel beğeniye uygun şekilde üretilirler. Oysa kendi takımınızı kendiniz kurguladığınızda ortaya eşsiz bir görüntü çıkacaktır.

Çoğu kez daha hesaplı olduğundan mobilya takımı almak işimizi epey kolaylaştırır. Bu durumda oturma grubunuzu kişiselleştirmek yani sizin yaşam tarzınızı yansıtmasını sağlamak için devreye aksesuarlar, renkler ve desenler girer.

Telefon: (0212) 296 59 00

Web: http://www.aykuthamzagil.com

E-posta: info@aykuthamzagil.com

tarihinde eklendi.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın